Pořadatele Festivalu OBZORY poznáte podle funkčních a zároveň slušivých triček Rogelli


Petra Greifová, ředitelka Festivalu OBZORY

Kontakt pro média, vystavovatele, přednášející a partnery Festivalu: petra.greifova(@)festivalobzory.cz. Petra Greifová pracovala jako šéfredaktorka cestovatelského portálu HedvabnaStezka.cz a nyní je šéfredaktorkou časopisu TRAVEL LIFE. Stála u zrodu Festivalu OBZORY a už pátým rokem Festival řídí. Cestování je náplní její práce i volného času. Ráda chodí treky v horách, jezdí na kole a lyžích. Na cestách ji zajímají hlavně lidé a kultury, jejich rituály, náboženství a architektura.

GABRIELA ŠÍROVÁ, koordinátorka festivalu, na Festivalu OBZORY je zodpovědná za komunikaci s přednášejícími a správu webu. Vystudovala ekonomickou fakultu na Technické univerzitě v Liberci. Ve volném čase cestuje, lyžuje, chodí treky, jezdí na kole a na in-linech. Aktivně se věnuje také sportovní kynologii, canicrossu a dogdancingu.

VOJTA DVOŘÁK –  moderátor a programový šéf vzdělávacího programu horské univerzity při Festivalu OBZORY. Jindy horský vůdce UIAGM, šéfredaktor www.SvetOutdooru.cz a veselá kopa.

JIRKA KALÁT – instalace vystavovatelů. Píše cestovatelské reportáže a přednáší o svých cestách, připravuje vlastní Festival Na@Na a na Festivalu OBZORY je zodpovědný za přípravu expozic a instalaci vystavovatelských stánků.

PETR SNÍŽEK – moderátor a programový šéf vodácké sekce Festivalu OBZORY.V civilu nadšený vodák a šéfredaktor časopisu Pádler.

KATKA PETRÍKOVÁ – šéfredaktorka www.HedvabnaStezka.cz a nadšená poradkyně cestovatelského programu na Festivalu OBZORY.

JAKUB KAJMAN ŠEDIVÝ – expediční kajakář, fotograf, kameraman a moderátor sálu Aldabra

MATĚJ FRANĚK – moderátor cestovatelských a outdoorových workshopů v sálu Ararat.

KATKA ROUDNICKÁ – moderátorka cestovatelského sálu Battúta. Zkušená cestovatelka a jedna z prvních redaktorek www.HedvabnaStezka.cz.

ŠTĚPÁN KAREL – koordinátor běžeckého sálu. V zimě ho potkáte na svahu v horách, byl lyžařským instruktorem na českých i švýcarských svazích. V létě nejčastěji na závodě zavěšeného na překážce nebo při běžeckém či lezeckém tréninku. Cestování i turistika jsou mu velmi blízké, od roku 2017 proto vypomáhá s realizací festivalu Obzory.

PETR ZBOŽÍNEK – Petr je neslyšící, má rád turistiku, lezení, běh a hory. Pracuje na volné noze a dělá instruktora Lanového centra a také na umělé stěně a na skálách. Festival Obzory má rád, kvůli tomu, že ukazuje různé směry sportu a kultury.

KATEŘINA MESÁROŠOVÁ – Kačka sice za krosnou není prakticky vidět, ale ráda si vybírá destinace s trochou adrenalinu. V posledních letech ji nejvíce uchvátil trek v Norsku, cestování po Íránu a objevování krás Iráckého Kurdistánu. Plánuje cestu do Indie a na Kubu. Festival Obzory jsou pro ni každoroční tradicí, kdy se setkává se starými známými a zároveň poznává nové cestovatele a nechává se inspirovat.Hlavní partneři

Partneři