Pořadatelem Festivalu OBZORY je Petra Greifová ve spolupráci se spolkem Hike, bike, paddle, travel, run, rum a Svět outdooru, s.r.o.

PETRA GREIFOVÁ, ředitelka Festivalu OBZORY. Šéfredaktorka časopisu TRAVEL LIFE stála u zrodu Festivalu OBZORY a už šestým rokem Festival řídí. Cestování je náplní její práce i volného času. Ráda chodí treky v horách, jezdí na kole a lyžích. Na cestách ji zajímají hlavně lidé a kultury, jejich rituály, náboženství a architektura. Kontakt pro média, vystavovatele, přednášející a partnery festivalu: petra.greifova(@)festivalobzory.cz. 

JAKUB LARYSZ – šéfredaktor časopisu Svět Outdooru zařizuje outdoorový a skialpový program na Festivalu OBZORY.

MICHAELA GLADIŠOVÁ – šéfredaktorka časopisu Svět Běhu oslovuje do programu Festivalu Obzory ty nejlepší běžce.

NATÁLKA KOHOUTKOVÁ – šéfredaktorka www.SvetOutdooru.cz plní facebook příspěvky

PETRA SEDLÁČKOVÁ – grafička, připravuje všechnu naši grafiku, hlavně inzeráty a katalog

a dále na Festivalu potkáte: 

VOJTA DVOŘÁK –  moderátor a programový šéf vzdělávacího programu horské univerzity při Festivalu OBZORY. Jindy horský vůdce UIAGM, šéfredaktor www.SvetOutdooru.cz a veselá kopa.

PETR SNÍŽEK – moderátor a programový šéf vodácké sekce Festivalu OBZORY. V civilu nadšený vodák a šéfredaktor časopisu Pádler.

JAKUB KAJMAN ŠEDIVÝ – expediční kajakář, fotograf, kameraman a moderátor sálu Aldabra

MATĚJ FRANĚK – moderátor cestovatelských a outdoorových workshopů v sálu Ararat.

KATKA ROUDNICKÁ – moderátorka cestovatelského sálu Battúta. Zkušená cestovatelka a jedna z prvních redaktorek www.HedvabnaStezka.cz.

ŠTĚPÁN KAREL – koordinátor běžeckého sálu. V zimě ho potkáte na svahu v horách, byl lyžařským instruktorem na českých i švýcarských svazích. V létě nejčastěji na závodě zavěšeného na překážce nebo při běžeckém či lezeckém tréninku. Cestování i turistika jsou mu velmi blízké, od roku 2017 proto vypomáhá s realizací festivalu Obzory.

PETR ZBOŽÍNEK – Petr je neslyšící, má rád turistiku, lezení, běh a hory. Pracuje na volné noze a dělá instruktora Lanového centra a také na umělé stěně a na skálách. Festival Obzory má rád, kvůli tomu, že ukazuje různé směry sportu a kultury.

KATEŘINA MESÁROŠOVÁ – Kačka sice za krosnou není prakticky vidět, ale ráda si vybírá destinace s trochou adrenalinu. V posledních letech ji nejvíce uchvátil trek v Norsku, cestování po Íránu a objevování krás Iráckého Kurdistánu. Plánuje cestu do Indie a na Kubu. Festival Obzory jsou pro ni každoroční tradicí, kdy se setkává se starými známými a zároveň poznává nové cestovatele a nechává se inspirovat.Hlavní partneři