NEBOJTE SE PŘIJÍT! Máme připravena nejpřísnější hygienická opatření, stovky roušek a hektolitry dezinfekcí. Pokud by hygienici vyžadovali, zastavíme prodej vstupenek, abyste se netísnili. Takže: kupujte je rychle, dokud se nenaplní kapacita a těšme se, že Festival zvládneme za jakékoli situace! 

Může se stát, že návštěvníky Festivalu OBZORY budeme muset z důvodu hygienických nařízení rozdělit do tematických skupin a nebudete se tak moci volně pohybovat mezi sály, jejichž počet bude rovněž muset být redukován. V takovém případě vám dáme slevu 10% na příští ročník a možnost zdarma přijít na jakékoli promítání v Klubu cestovatelů, a to až do konce února. Ale hlavně: pořád lepší takové OBZORY než žádné! 

Může se stát, že Festival OBZORY bude pro omezení počtu lidí na jednom místě přesunut na jiný termín – potom vám samozřejmě vstupné vrátíme s manipulačním poplatkem 100 Kč. Zůstane vám však aspoň předplatné časopisu TRAVEL LIFE, 10% sleva na další ročník a volný vstup na promítání v Klubu cestovatelů do konce února. 

Ale pořád doufejme, že Festival proběhne normálně! Program jsme připravili parádní, máte se na co těšit. 

Kupujte VSTUPENKY ONLINE SE SLEVOU do 30.9. : víkendová vstupenka dospělí 490.-, jednodenní 349.-, dětská víkendová 249.-, dětská jednodenní 149.- včetně ročního předplatného časopisu TRAVEL LIFE.

do 6.11. online: víkendová vstupenka dospělí 549.-, jednodenní 399.-, dětská víkendová 249.-, dětská jednodenní 149.- včetně ročního předplatného časopisu TRAVEL LIFE. 

na místě: víkendová vstupenka dospělí 590.-, jednodenní 399.-, dětská víkendová 249.-, dětská jednodenní 149.- Hlavní partneři

Partneři