Partneři Festivalu OBZORY 2021

Děkujeme hlavním partnerům za jejich podporu Festivalu!

HANNAH

Česká značka s tradicí od roku 1991. Mezi produkty HANNAH patří zejména outdoorové a lyžařské oblečení, vybavení pro camping, batohy, boty. Výrobce používá osvědčené materiály, testované v náročných podmínkách. Produkty HANNAH najdete v síti obchodů Hannah, Rock Pointu a u dobrých prodejců outdoorového a sportovního vybavení.

ŠPANĚLSKO

Španělská centrála pro cestovní ruch se stala novým partnerem Festivalu OBZORY. Informace o cestování po Španělsku získáte na přednáškách přímo na Festivalu OBZORY, delikatesy ochutnáte na stánku Španělska a mnoho zajímavého se dozvíte také na novém webovém portále www.spain.info, určeném především pro ty, kdo si svoje cesty plánují rádi sami a potřebují si vyhledat potřebné informace. Nový portál je určen pro jakýkoliv druh moderní technologie, včetně aplikací pro mobilní telefony. Je možné si stáhnout podrobné mapy, průvodce, naplánovat trasu nebo získat informace o dopravě.

LOAP

LOAP je česká značka sportovního oblečení, obuvi, batohů a outdoorového vybavení. Na trhu funguje od roku 1993, tedy s více než 25letou tradicí. LOAP má vlastní tým návrhářů a technologů, kteří sídlí v pražském Karlíně. Zboží si můžete vyzkoušet a koupit v široké síti partnerských prodejen v Čechách i na Slovensku – např. v prodejnách Sportisima, Hervisu, Intersportu a ve sportovních obchodech místních obchodníků. Pokud se chystáte cestovat a chcete se stát ambasadorem značky LOAP, ozvěte se nám na vseved@loap.cz. Určitě něco vymyslíme. 🙂 Oficiální e-shop značky najdete na www.loap.cz.

ODOLŇÁKY

Na Odolnaky.cz najdete kromě outdoorového příslušenství taky opravdu odolné telefony značky Doogee. Zkuste na nich krájet, zkuste je rozbít o skálu 🙂 Můžete to zkusit přímo na stánku na Festivalu OBZORY.

UNIQA

Pojišťovna byla založena v roce 1993. Po celou dobu své existence na českém trhu patří UNIQA pojišťovně pozice mezi 10 nejsilnějšími hráči. UNIQA patří k největším poskytovatelům cestovního pojištění v České republice. V rámci cestovního pojištění UNIQA si můžete sjednat pojistné krytí od základního pojištění pro nenáročnou dovolenou na pláži až po rizikové pojištění např. na sjíždění divokých řek. Slevy pro rodiny a za online sjednání. Členové Českého horolezeckého svazu si mohou sjednat přímo na sekretariátu ČHS speciální cestovní pojištění pro horolezce bez omezení nadmořské výšky.

Děkujeme partnerům za jejich podporu Festivalu!

CESTOVNÍ KANCELÁŘ KUDRNA

Již tradiční stálice ve světě aktivní dovolené a outdoorových aktivit. Zakládají si na osobním přístupu ke každému cestovateli a v jejich nabídce naleznete vše od aktivní dovolené pro rodiče s dětmi, přes poznávačky s lehkou turistiku až po drsné expedice na bajku a v horách celého světa.

SIR JOSEPH

Již 45 let vyrábí Josef Rakoncaj a společnost Sir Joseph kvalitní outdorové vybavení. Dodáváme oblečení, spacáky a další vybavení světovým lezcům pro dobývání osmitisícovek, horolezcům pro zdolávání skalních stěn na všech kontinentech, polárníkům do těch největších mrazů, ale také všem trekařům, turistům i dětem objevujícím svět. Specializujeme se na funkční vybavení do zimních podmínek. Vyrábíme primárně z husího peří, které má stále nejlepší poměr teplotního komfortu a celkové hmotnosti a sbalitelnosti. V posledních letech jsme k péřovým produktům přidali i novou kolekci bund a vest z dalšího přírodního materiálu Alpské ovčí vlny. www.sirjoseph.cz/alpinwool

GOAL ZERO

je americká značka vyrábějící mobilní solární panely, powerbanky, powerpacky a svítilny. Tento patentovaný systém umožňuje na cestách získat, uchovat a využít energii ze Slunce. Mobilní solární panely během slunných dní zpracovávají solární energii a převádějí ji do připojené powerbanky. Nemusíte mít obavy z destruktivního kolísání napětí, powerbanky Goal Zero jsou konstruované přesně pro tyto účely. Z powerbanky či powerpacku pak dobijete mobilní telefon, baterii fotoaparátu, nebo na ně zapojíte lednici nebo také plicní ventilátor. Zkrátka získáte energii pro chvíle, kdy ji opravdu potřebujete. Ať už jste kdekoli. Samostatnou kategorií jsou pak svítilny Goal Zero, které získanou solární energii efektivně využívají, a navíc některé slouží samy jako powerpacky.Hlavní partneři

Partneři