Partneři Festivalu OBZORY 2021

Děkujeme hlavním partnerům za jejich podporu Festivalu!

ŠPANĚLSKO

Španělská centrála pro cestovní ruch se stala novým partnerem Festivalu OBZORY. Informace o cestování po Španělsku získáte na přednáškách přímo na Festivalu OBZORY, a mnoho zajímavého a užitečného se dozvíte na webovém portále Spain Info, určeném především pro ty, kdo si svoje cesty plánují rádi sami a potřebují si vyhledat potřebné informace. Portál je určen pro jakýkoliv druh moderní technologie, včetně aplikací pro mobilní telefony. Je možné si stáhnout podrobné mapy, průvodce, naplánovat trasu nebo získat informace o dopravě.

HANNAH

Česká značka Hannah vznikla v roce 1991. Jejím hlavním cílem je vyrábět kvalitní oblečení pro profesionální sportovce, a také vyhovět potřebám outdoorových nadšenců, přes náročné lyžaře, až po vysokohorské turisty, kteří se chtějí stoprocentně spolehnout na své vybavení. Hannah se stala progresivní a stabilní outdoorovou značkou na českém trhu a své produkty vyváží do 30 dalších zemí. Vyvíjí vlastní funkční materiály, jako například membránový materiál Climatic pro komfortnější pobyt v přírodě. Nabízí širokou škálu produktů, od ryze technických, které ochrání i v tom nejnepříznivějším počasí, až po pohodlné oblečení atraktivních střihů pro volný čas. Hannah nevyrábí jen kvalitní funkční oblečení, ale i kompletní vybavení pro výlety do přírody jako batohy, spacáky, karimatky nebo stany.

DOOGEE

Doogee je přední světová značka outdoorových telefonů. Na festivalu představíme tyto konečně opravdu odolné mobily – zkuste na nich krájet zeleninu, zkuste je utopit v akvárku! Neuvěřitelná výdrž baterií, perfektní fototechnika a integrovaný teploměr, to jsou přednosti, které na cestách oceníte.

RAS AL KHAIMAH

Nejseverněji položený emirát Ras Al Khaimah je čtvrtým největším emirátem Spojených Arabských Emirátů a jeho rozmanitá krajina je vyhledávaným cílem aktivních cestovatelů. Jako hlavní partner festivalu během přednášek představí nečekaná zákoutí této destinace a prozradí tipy, kam se vydat za dobrodružstvím a adrenalinovými zážitky.

UNIQA

Pojišťovna byla založena v roce 1993. Po celou dobu své existence na českém trhu patří UNIQA pojišťovně pozice mezi 10 nejsilnějšími hráči. UNIQA patří k největším poskytovatelům cestovního pojištění v České republice. V rámci cestovního pojištění UNIQA si můžete sjednat pojistné krytí od základního pojištění pro nenáročnou dovolenou na pláži až po rizikové pojištění např. na sjíždění divokých řek. Slevy pro rodiny a za online sjednání. Členové Českého horolezeckého svazu si mohou sjednat přímo na sekretariátu ČHS speciální cestovní pojištění pro horolezce bez omezení nadmořské výšky.

Děkujeme partnerům za jejich podporu Festivalu!

CESTOVNÍ KANCELÁŘ KUDRNA

Již tradiční stálice ve světě aktivní dovolené a outdoorových aktivit. Zakládají si na osobním přístupu ke každému cestovateli a v jejich nabídce naleznete vše od aktivní dovolené pro rodiče s dětmi, přes poznávačky s lehkou turistiku až po drsné expedice na bajku a v horách celého světa.

LIBERECKÝ KRAJ

Ještěd, Trosky, Panská skála, Máchovo jezero, Mumlavské vodopády, ale také spousty skrytých skvostů, tajemných hradů, a míst dalekého rozhledu. Krajina jako stvořená ke sportu a poznávání. To je Liberecký kraj. Kraj Křišťálového údolí, protkaný sklárnami a bižuterními provozy. Kraj pěti unikátních oblastí. Romantický Český ráj ponouká k toulání krajinou skal a údolí. Jizerské hory jsou rájem pro všechny sportovce. Krkonoše uchvátí svou majestátností. Lužické hory jsou skrytým skvostem pro všechny dobrodruhy. Máchův kraj nabízí nejenom plážovou pohodu, ale doslova košík zážitků. A pak tu je největší město severu – Liberec. Mekka gastronomie a dobré kávy, ale hlavně místo s největší koncentrací turistických cílů. Vydat se k nám na sever je vždy správnou volbou.

THULE

Ti, kdo tráví život aktivně, švédskou značku THULE dobře znají. Díky Thule střešním nosičům připevníte kola na střechu auta, ale pohodlně i za něj, ustelete si ve střešním stanu tam, kde se vám to zalíbí, poberete na cesty autem hromadu věcí ve střešním boxu a k tomu ještě lyže nebo prkno. A až vystoupíte, zabalíte si na výlet do perfektně řešených batůžků. THULE se však umí postarat i o aktivní rodiny s dětmi – vyrábí cyklosedačky, multifunkční sportovní vozíky a kočárky – jak sportovní, tak městské.

SIR JOSEPH

Již 45 let vyrábí Josef Rakoncaj a společnost Sir Joseph kvalitní outdorové vybavení. Dodáváme oblečení, spacáky a další vybavení světovým lezcům pro dobývání osmitisícovek, horolezcům pro zdolávání skalních stěn na všech kontinentech, polárníkům do těch největších mrazů, ale také všem trekařům, turistům i dětem objevujícím svět. Specializujeme se na funkční vybavení do zimních podmínek. Vyrábíme primárně z husího peří, které má stále nejlepší poměr teplotního komfortu a celkové hmotnosti a sbalitelnosti. V posledních letech jsme k péřovým produktům přidali i novou kolekci bund a vest z dalšího přírodního materiálu Alpské ovčí vlny. www.sirjoseph.cz/alpinwoolHlavní partneři