Hlavní cena předána!
Zpáteční letenka Tenerife/ Gran Canaria byla hlavní cenou v soutěži při Festivalu OBZORY 2021. Slavnostně ji v hotelu Mamaison Residence Downtown Prague předala dne 27. ledna 2022 ředitelka španělské centrály pro střední Evropu, Rocío Martín.

Letenku poskytuje právě ona Španělská centrála pro cestovní ruch ve spolupráci s CK Canaria Travel. Výherce si vybral ostrov Tenerife a připravil parádní itinerář. Těšíme se na článek, který pak poskytne našim cestovatelským médiím! Děkujeme všem soutěžícím za účast a zpětnou vazbu a držíme palce do dalších soutěží!

 

Dalšími hodnotnými cenami byly nejlepší outdoorový telefon Doogee S86 PRO, dva super skladné spacáky Hannah Joffre150, dvě jízdenky na nejdelší zipline na světě v outdoorovém ráji Ras Al Khaimah, skvělý batoh na lyžování, horské túry nebo horolezectví Thule Stir Alpine, poukázky na zájezdy Ck Kudrna v hodnotě 6.000,- nebo pletené oboustrané čepky od Sir Joseph. Švýcarsko věnovalo parádní batoh Mammut Lithium Zip, dvě jízdenky na Pilatus a dvě jednodenní jízdenky na vlaky Rhétské dráhy.Hlavní partneři