Soutěžit budeme vyplněním formuláře níže. Soutěžit můžete od 18.10. až do 20.11. 2022. Podmínkou soutěže je zúčastnit se Festivalu OBZORY a koupit si vstupenku. Diváci, kteří nám poskytnou nejhodnotnější zpětnou vazbu, si vyberou z hodnotných cen našich partnerů.

a tady podrobněji, co můžete vyhrát!

Hlavními cenami jsou špičkový péřový spacák Rab Neutrino 600 od Nalehko.com s vynikajícím poměrem tepla, váhy a pohodlí vhodný pro všechny horské aktivity (998 gramů, komfort -5°, extrém – 32°) a jednokomorový trekový batoh Hannah Endeavour 35 pro delší túry a treky. Má anatomicky tvarovaný zádový systém Air vent, polstrované ramenní popruhy, tvarovaný bederní pás s dvěma síťovanými kapsami a hrudní popruh. Dalšími hodnotnými cenami jsou dvě jízdenky na nejdelší zipline na světě v outdoorovém ráji Ras Al Khaimah, poukázky na zájezdy Ck Kudrna v hodnotě 6.000,-, plátěná taška AZIBO na procházku městem nebo malý výlet s nepřehlédnutelným leteckým logem BUSHMAN, dvě jízdenky na dračí vrchol Pilatus, kam vede nejstrmější zubačka světa, zážitkový balíček pro dvě osoby v Liberci – vstupy do Zoo Liberec, Iqlandie, vouchery na gastro speciality v ikonickém DOKu nebo středně velký turistický batoh Loap ARAGAC 26 s integrovanou pláštěnkou, objemem 26 litrů a nosností 8 kilogramů. Jeho výhodou je pevný zádový systém SBS a velmi odolná tkanina Rip Stop.

Northshop věnovalo do soutěže dámské péřové kalhoty SKHOOP Diane, Thule pak prémiový technický turistický batoh Thule Nanum 25L s univerzálními vlastnostmi pro každodenní dobrodružství a Adventure Menu 2x balík jídel na cesty – to je 10 v Podkrkonoší poctivě uvařených outdoorových jídel ze 100% přírodních surovin se samoohřevem, se kterými si vychutnáš každé dobrodružství. A nakonec se můžeš těšit i na pěknou čelovku od Namche, 3x dětské péřové botičky Maia od firmy KWAK, řidičák/ školení na létání s Drony v kategorii OPEN A1/A3 nebo 5x slevu 25% na cestovní pojištění UNIQA sjednané online. Španělsko věnovalo 2x dárkový box Premium – láhev vína Cucos de la Alberquilla, extra panenský olivový olej EMI a mandle EMI ve spolupráci s Petrus-vino.cz. Na rozdíl od jiných cen, tyto dárkové balíčky můžete vyhrát přímo na přednáškách o Španělsku. Stačí pozorně poslouchat.Generální partner

Hlavní partneři

Mediální partneři