Soutěžit budeme opět online, vyplněním formuláře níže. Soutěžit můžete od 18.10. až do 20.11. 2021. Podmínkou soutěže je zúčastnit se Festivalu OBZORY, a koupit si tedy vstupenku. Diváci, kteří nám poskytnou nejhodnotnější zpětnou vazbu (anketu najdete níže), si vyberou z hodnotných cen našich partnerů. Výherci budou známi 25.11. 2021 a informováni mailem. Předání cen je pak směřováno do Klubu cestovatelů v Praze po domluvě termínu s výhercem. Výjimečně je možné výhru zaslat poštou.

Hlavní cenou je 1x ZPÁTEČNÍ LETENKA PRAHA TENERIFE nebo GRAN CANARIA. Voucher je nepřenosný a je možné ho uplatnit do 31. 05. 2022. Kanárská turistická centrála Promotur výherci též zajistí překvapení v podobě zajímavé aktivity. Letenku poskytuje Španělská centrála pro cestovní ruch ve spolupráci s CK Canaria Travel. Letenku vyhraje ten, kdo si naplánuje nejzajímavější poznávací cestu (v plánování vám pomohou weby www.ahojkanarskeostrovy.cz a www.spain.es). Podmínkou je také napsat o cestě článek na www.HedvabnaStezka.cz.

Dalšími hodnotnými cenami jsou nejlepší outdoorový telefon Doogee S86 PRO, dva super skladné spacáky Hannah Joffre150, dvě jízdenky na nejdelší zipline na světě v outdoorovém ráji Ras Al Khaimah, skvělý batoh na lyžování, horské túry nebo horolezectví Thule Stir Alpine, poukázky na zájezdy Ck Kudrna v hodnotě 6.000,- nebo pletené oboustrané čepky od Sir Joseph. Švýcarsko věnovalo parádní batoh Mammut Lithium Zip, dvě jízdenky na Pilatus a dvě jednodenní jízdenky na vlaky Rhétské dráhy.Hlavní partneři