Tom Brázdil & Máří Magdaléna Brázdil

Serenity Explorers - Sustainable Sailing - plavby plachetnicí na moři, treky do hor atd.

Před 10 lety poprvé vypluli plachetnicí na moře a úplně jim to obrátilo život naruby. Uchvátila je nekonečnost obzoru, absolutní svoboda, ale i pocit okouzlujícího spojení s přírodou. Od té doby strávili na moři každé léto a spolu sebou brali napřed své přátele a pak prostě všechny, kteří chtěli. Jejich smyslem se stalo všem lidem bez rozdílu věku, fyzičky, či zkušeností umožnit prožít dobrodružství na moři a díky němu nalézt klid v hektické době.

Vytvořili Serenity Explorers – Sustainable Sailing a pořádají plavby plachetnicí na moři, treky do hor a jiné akce, aby všechny přivedli zpět ke kráse přírody. Píšou mikroblogy na instagramu a youtubu nejen o jachtingu. A to vše se navíc snaží udělat co nejudržitelněji, aby jsme si všichni mohli užít přírodu v její plné kráse.

V roce 2019 navíc uskutečnili velkou expedici plachetnicí ke břehům Špicberk, aby poukázali na problém znečištění oceánů mikroplasty. Pod vedením Toma jako kapitána se tak stali nejen první českou posádkou, která toto vlastní sklolaminátovou plachetnicí dokázala, ale Maruška dokonce i první češkou.

FB: Serenity Explorers Sailing ( www.facebook.com/serenityexplorers/ )
IG: @serenityexplorers ( www.instagram.com/serenityexplorers/ )
Youtube:SERENITY EXPLORERS – Sustainable Sailing, Mari&Tom ( www.youtube.com/c/SerenityExplorers )Program

OCEÁNEM z Arktidy do Tropů na PLACHETNICI

Neděle 12. 11. 2023 | 09:30–11:00
SÁL TARAHUMARA
(sál 301)
Generální partner

Hlavní partneři

Mediální partneři