INSPIRACE Z CEST: JAK SDÍLET ZÁŽITKY SE SVĚTEM

Miky Škoda a Mára Mlynář

Sobota 09. 11. 2024 | 13:00–14:00
SÁL PIK ALIBABA (sál 201)


Dálky máme rádi všichni a většina z nás se o svoje zážitky chce podělit. Jak zkušenosti zaznamenat, aby to neubíralo autenticitu zážitku a nebralo to na cestách zbytečně moc času? A zároveň jak sdílením jenom nesbírat lajky, ale dokázat svoje okolí doopravdy inspirovat a být pro ně přínosem? O to se podělí zakladatel X-Challenge Miky Škoda spolu s organizátorem a spolutvůrcem X-Castu Márou Mlynářem.
Miky Škoda – dobrodruh, skaut, průzkumník lidského potenciálu, lektor a mentor. Projekt X-Challenge, za kterým stojí, vytváří komunitu navazující na skautskou výchovu pro dospělé. Založil také Talent Futures, vzdělávací investiční inkubátor a komunitu pro talentované mladé lidi. Zaměřuje se na to, jak z lidí dostat to nejlepší, být si navzájem blíž a jak brát život vážně a s lehkostí zároveň. Miky sbírá zkušenosti z podnikání, vedení lidí, horolezectví a cestování a dělí se o ně skrze veřejné vystupování, knihu Můžeš (po)dělat cokoli a projekty se zaměřením na inovace českého vzdělávání.
Mára Mlynář – tvůrce v několika odvětvích. Student, který se živí fotografií, videem i natáčením a střihem podcastů. Řídí organizační sekci X-Challenge, moderuje X-Cast a podílí se na projektu Monk mode Petra Olivera. Mára je mimo jiné několikanásobným absolventem Letní X-Challenge, ale taky atlet a příležitostný bojovník Jiu-Jitsu.
Přednáška ve spolupráci s


Generální partner

Hlavní partneři

Mediální partneři