Jak cestovat nalehko?

Štěpán Trojánek

Neděle 11. 11. 2018 | 16:00–17:00
SÁL HOROŠKOLY/ SÁL CESTOVATELSKÉ UNIVERZITY


Proč cestovat nalehko? Jak začít? Co a jak si sbalit? Ať už vyrážíte na několikaměsíční trek nebo letíte kolem světa pouze s příručním zavazadlem, poradíme vám, jak na to

Uvidíte, že sbalit se na jakkoli dlouhou cestu do 7 i méně kilogramů není žádný problém. Přednáška Štěpána Trojánka a Viktorky Hlaváčkové je určena všem, kdo se už dál nechtějí tahat s těžkým zavazadlem a chtějí si užít radost ze svobodného cestování naplno.

Podělíme se o svoje zkušenosti s našimi spacími systémy, s oblečením, hygienou a vařením. Ukážeme Vám své oblíbené ultralehké vybavení a cestovní vychytávky. Poradíme, co v praxi funguje a co naopak nechat doma. Jaké moderní materiály zvolit a jak všechno zkombinovat. Vysvětlíme ale též, že cestování nalehko je možné i bez nákupu za desítky tisíc.

Láká vás představa svobodného cestování jen s lehkým batůžkem? Chtěli byste pro jednou nechat velký kufr doma, ale zdá se vám, že do malého se na měsíc není možné sbalit? Naučíme Vás přemýšlet jako minimalista a pomůžeme nastavit správný přístup před Vaší další cestou. Osvětlíme také, jak se popasovat s pravidly pro kabinová zavazadla nejen u lowcost aerolinek a jak díky tomu ušetřit peníze za odbavená zavazadla i čas strávený na letišti.

GalerieHlavní partneři

Partneři