SHIKOKU (svatební) TRAIL

Slávek Král

Sobota 09. 11. 2024 | 18:00–19:00
SÁL KOLUMBUS
ve spolupráci se Španělskem (sál 200)


Zkušený cestovatel Slávek Král bere svou novopečenou manželku do Japonska. Na tom by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby to pro Niki nebylo jedno velké neznáme. Nikdy neopustila hranice Evropy, nikdy nebyla tak dlouhou dobu mimo svůj domov a všeho všudy letěla 2x v životě.

Shikoku Trail je poutní buddhistická cesta linoucí se kolem pobřeží stejnojmenného japonského ostrova. Trasa je dlouhá 1600 km a naleznete zde 88 posvátných chrámů.

Tento trail je populární mezi turisty z celého světa, kteří hledají jedinečný zážitek spojený s krásou japonské přírody, kultury a historie.

A v čem že bude tato svatební cesta netypická?  Bude low-costová, tzn., že půjdou velkou část trasy pěšky, budou stopovat, spát pod stanem, širákem, v chrámech i u couchsurfrů a dojde i na dobrovolničení v ekofarmě.

Slávek Král objel stopem dvakrát svět a navštívil celkem 86 zemí. Niki Králová si myslela, že Katar leží v Africe a se svými znalostmi i zkušenostmi za Slávkem dost pokulhává.

Jak tyto líbánky nakonec dopadnou? Na kolik Kč je low-cost cesta vyjde?

Co všechno budou muset překonat a upevní toto dlouhodobé nekomfortní dobrodružství jejich vztah nebo se vrátí s vyplněnými rozvodovými papíry? To vše se brzy dozvíte.

GalerieGenerální partner

Hlavní partneři

Mediální partneři