KANÁRSKÉ OSTROVY

Markéta Peggy Marvanová a Pavel Paloncý

Sobota 13. 11. 2021 | 15:00–16:30
SÁL KOLUMBUS (sál 200)


GRAN CANARIA S PEGGY MARVANOVOU A PAVLEM PALONCÝM

Trénink na velký projekt Everesting naší ultrasportovní dvojice a hlavně nádherné silničky vinoucí se rozeklanými údolími, písečné duny, bílá městečka a palmové háje, rozervané skály a neuvěřitelná rozmanitost všude okolo.

TENERIFE S LŮCOU KUTROVOU

Procestujeme Tenerife křížem krážem – národní park Pico del Teide, třetí nejvyšší hora Tenerife – spící sopka Mount Guajara, největší město Santa Cruz, borové háje v Puerto de la Cruz, horský masiv Anaga a nakonec výstup na nejvyšší horu Tenerife – aktivní sopka Pico de Teide, 3715m. To vše s mým tátou, který je hotový parťák k pohledání.

LA PALMA S NATÁLKOU KOHOUTKOVOU

Šéfredaktorka SvetOutdooru.cz nás provede po sopečné perle La Palma. Na třetím nejmenším Kanárském ostrově se podíváme na kratší i delší turistické stezky nad strmými srázy kaldery Taburiente, sopečnou pustinou po Stezce vulkánů Ruta de los Volcanes, kolem dračích stromů, skrz svěží lesy, k vodopádům i s výhledy na oceán. Na závěr si ukážeme, kde se osvěžit na černých vulkanických plážích či v mořských bazéncích nebo co ochutnat za dobroty 🙂

Přednáška ve spolupráci se Španělskem. Více o této krásné zemi najdete na www.spain.info.

 

GalerieHlavní partneři