Malajsie plná překvapení

Ivo Hrdina

Sobota 12. 11. 2022 | 17:30–18:30
SÁL KOLUMBUS
ve spolupráci s Hannah (sál 200)


Malajsie je obrovsky pestrá země, mix kultur a světů nejenom v hlavním městě Kuala Lumpur, země spousty krásných ostrovů, zákeřných opičích gangů, náboženských památek, důmyslných graffiti, čajových plantáží, milých a svérázných lidí a pěkných treků.

„Jednou pojedeme cestovat.“ Spousta z nás si říká podobná „jednou“ v mnoha životních situacích a říkal si ho i Ivoš s Mončou. Po sedmi letech, kdy si toto své nejoblíbenější „jednou“ pravidelně říkali a možná už ani uplně nevěřili, že se uskuteční, si loni na podzim koupili jednosměrnou letenku do Bangkoku, přihlásili se do spolku Discover Now a dali výpovědi v práci. Nebylo kam uhnout a bylo na čase přejít od pomáhání v plnění snů druhým k plnění snů vlastních. Výrazně jim v tom pomohl Hannah Grant.

„Věděli jsme, že na naší cestě kolem půlsvěta chceme navštívit Nový Zéland, Nepál a Mongolsko, to byly srdcovky, ale kam dál…“Tyjo, letenky z Bangkoku do Kuala Lumpur jsou super výhodný.“ „No, tak jo, začneme Malajsií.“ 
O Malajsii nevěděli nic, najednou stáli na letišti v Kuala Lumpur a iPhone ukazoval silný déšt každý den. Brzy se ale ukázalo, že déšt bude příjemným osvěžením a Malajsie skvělá volba, o které Ivoš povypráví na této přednášce.

 

Projekt byl podpořen Hannah Grantem. Hlavním smyslem Hannah Grantu je materiálně podpořit malé i velké projekty v pohybu. Nezáleží na zeměpisné šířce, ani na výškových metrech. Vítězí zajímavost, originalita a vůbec vaše touha, co chcete poznat nebo čeho chcete dosáhnout. Záměrem Hannah Grantu není oblékat a podporovat profesionální horolezce, ale naopak nadšené cestovatele, kteří mají touhu zažít něco výjimečného, objevit nepoznané či navštívit vysněnou přírodní destinaci. Chceme i vám poskytnout produkty, se kterými svého cíle dosáhnete mnohem snadněji. NEZÁLEŽÍ NA TOM, KDO JSTE, ALE JAKÉ MÁTE SNY!

Galerie