HAUSBÓT PETRA HORKÉHO živé talkshow: Honza Haruda o UDRŽITELNÉM CESTOVÁNÍ

Petr Horký

Neděle 10. 11. 2024 | 11:30–12:30
SÁL PIK ALIBABA (sál 201)


Hausbot Petra Horkého je úspěšná youtubová talkshow a audiopodcast polárníka a režiséra (sám říká že také nejstaršího youtubera v ČR) Petra Horkého. „Je to youtubový kanál pro dospělé - i když erotiku nečekejte, spíš moderní témata, která hýbou světem s osobnostmi mnohdy světového dosahu!"  

Kolik lidí na světě je právě teď v letadle? Je eurovíkend smysluplná cesta? Je Dubrovník nafukovací? Proč byste měli jet v Mexiku k Zapatistům? Co objevíte v marockých oázách? Jak se zpracovávají odpady v Nepálu? Mohou stará kola z vašeho sklepa vytvořit pracovní pozice v Gambii? Sjednotí klimatická krize čtyřicet let rozdělený Kypr? Jak dnes vzniká turismus v Náhorním Karabachu? Kde je hranice mezi poznáním objevitelů a vykořisťováním místních? Proč má rád princ Charles moravský Hostětín?

O tom a dalších inspiracích z cest vám rád popovídám. Svět se natolik zmenšil, že turistický průmysl musí nyní hledat vlastní cestu k znovuobjevení své podstaty. Udržitelnost cestování je bezesporu novým trendem turismu budoucnosti. Cílem přednášky je představit příklady dobré praxe ze světa a nové trendy turismu. Ideální pro všechny zvídavé diváky hledající jiný pohled na cestování.

A CO JE HAUSBÓT?

Natáčení rozhovorů pro úspěšnou youtube talkshow Hausbot Petra Horkého – za účasti diváků a návštěvníků festivalu Obzory! Přijďte si užít atypické setkání s cestovateli a extrémisty. Po každém rozhovoru bude chvíle na společnou debatu, bezprostřední otázky a odpovědi s diváky v sále. Kapacita sálu je omezená na 40 diváků. To proto, abyste se mohli zapojit a talkshow si pořádně užít.

Více na www.youtube.com/petrhorky anebo na podcastových platformách iTunes, Spotify a dalších.
Mezi hosty Petra Horkého byli Reinhold Messner, Jane Goodall, Deepak Chopra, ale i spousta významných Čechů z vědeckého i uměleckého světa.

GalerieGenerální partner

Hlavní partneři

Mediální partneři