Ze života sportovce: Osobní rozvoj a překážky vrcholového sportu

Gábina a Petr Koukalovi

Neděle 11. 11. 2018 | 15:00–16:30
SÁL OSOBNOSTÍ


Nejsou to je hodiny slávy. Také roky přípravy, dřiny a života v prostředí vrcholového sportu. Jak se k tomu člověk propracuje a co všechno musí obětovat? Pojďme se na to ptát manželů Koukalových během jejich vystoupení na Festivalu OBZORY.

Petr se narodil se do rodiny badmintonového hráče a trenéra, v životě se musel poprat s vlastními sportovními úspěchy i neúspěchy a dokonce i zákeřnou nemocí. Po skončení kariéry tu je spousta nových výzev a dalších možností osobního rozvoje. Trénink dalších nadějných badmintonistů, exkurz do sebe sama v podobě vydání autobiografické knihy Jsem, založení nadačního fondu a pronikání do podstatně důležité oblastí nás všech, na kterou se často zapomíná.

Gábina pochází z rodiny vrcholových sportovců, od malička se pohybuje v prostředí tréninků, soutěžení, tvrdé práce na fyzické ale i psychické kondici. Jaká jsou pro a jaká proti takového života? Jaký je vztah s trenéry, jakou roli hrají peníze? Jak na sobě pracovat v takovém prostředí? Jak to vypadá na olympiádě?

Na co chcete zeptat? Ptejte se!

 

Hlavní partneři

Partneři