Všechny chutě světa na Festivalu OBZORY – V SOBOTU i v NEDĚLI!

Hlavní teplá jídla zajišťuje expert na EXPEDIČNÍ stravu – Adventure Menu. Česká firma z Podkrkonoší, která vaří poctivá 100% přírodní jídla pro cestovatele a dobrodruhy, letos na Obzorech pro návštěvníky otevře svou premiérovou restauraci.
Pochutnat si můžete na téměř desítce jídel, od českých klasik jako Svatomartinská husa nebo guláš, až po indickou Tikka Masalu nebo čočkovou polívku Dhal. Pro zájemce zde bude i možnost ohřát si svůj oběd v jejich bezplamenném samoohřevu. A to všechno za speciální festivalové ceny!

Vyzkoušej taky EXOTICKÁ jídla. Ochutnáš vietnamský street food v podobě závitků, knedlíčků nebo dokonce cvrčků, nebo dáš přednost specialitám z Afriky (masové koláče, fazolový guláš, maniok), nebo si smlsneš na indickému masovému nebo veget curry? Nebo poznej portugalské speciality.

Všechno můžeš zapít svařákem z dílny Adventure Menu, portským vínem na stánku Portugalska, kvalitní kávou Volkafe, sypanými čaji z Dobré čajovny a na čepu bude Birell mix příchutí a pivo Kozel.

Běžíš zrovna do sálu? Kup si vynikající bagetu nebo zákusek a k tomu balenou vodu.

Na stánku Španělska u sálu Kolumbus se můžete těšit na siestu v podobě ochutnávky španělských mandlí z Andalusie. K nim se bude nalévat červené víno, ohnivé jako španělské flamenco. Pravá arabská káva a baklava bude pak zdarma k ochutnání během sobotní „happy hour“ na stánku Ras Al Khaimah.Generální partner

Hlavní partneři

Mediální partneři