NP USA a ALJAŠKA vlastním vanem

Jindra a Daniel

Neděle 10. 11. 2024
SÁL KOLUMBUS
ve spolupráci se Španělskem (sál 200)


Pojďte poznat Severní Ameriku ve všech ročních obdobích prostřednictvím fotografii a vyprávění cestovatelů Jindry a Daniela, kteří tu strávili rok a půl svého života a díky malému vanu prozkoumali čtyři území Kanady – Britskou Kolumbii, Albertu, Yukon a Severozápadní teritoria, Aljašku a přírodní krásy v deseti státech západních USA.

Společně s nimi se podíváte do kanadských Skalistých hor a zjistíte jaké je zdolávání jejich vrcholků. Co vše patří k ideální zábavě v období zimy a že s Polární září to není tak jednoduché. Projdete si věhlasný Chilkoot trail nebo ochutnáte divočinu národního parku Denali. Zavítáte s nimi do národních parků USA jako je např. Yellonstone, Rocky Mountains, Zion, Arches, Grand Canyon, Yosemite či Olympic. Zjistěte plno užitečných informací o tom, jak fungují národní parky Kanady a USA, jaké je setkat se tváří tvář medvědovi, či jak se pozná pravý Indián.

Nenechte si ujít průřez fascinující Severní Amerikou, kde vznikla láska k cestování a žití na čtyřech kolech, která je už nikdy nepustila.

GalerieGenerální partner

Hlavní partneři

Mediální partneři